Всіх членів Агентства запрошуємо на Щорічні збори ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку", яке відбудеться 22.02.2017 о 17-00 за адресою: Ярославів вал,8
Порядок денний:
1. Відкриття Загальних Зборів. Обрання Голови та Секретаря щорічних зборів засновників.
2. Підведення підсумків діяльності ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» за 2016 рік.
3. Затвердження Звіту про використання коштів Агентства (членських та інших внесків) за 2016 рік.
4. Затвердження розміру членських внесків на 2017 рік
5. Затвердження Плану основних направлень діяльності Агентства на 2017 рік.
6. Різне
За довідковою інформацією звертайтесь за ел. адресою info@abmd.expert чи за телефоном +380 67 561 8543
Загальні заходи
Кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» до 110-річниці КНЕУ та 10-річчя кафедри проводить обговорення гострих питань розвитку банківського сектору і фінансового ринку України загалом.
Міністерство економіки та торгівлі разом з проектом FORBIZ презентує Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва 2020. Долучитися до обговорення проекту Стратегії можна, ознайомившися з нею на сайті BRDO – пишіть на скриньку office@brdo.com.ua з поміткою “Стратегія МСБ”
В КНУТД з ініціативи кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки з метою обговорення наукових досягнень у сфері дослідження перспектив розвитку світової економіки, її впливу на фінансово-банківський сектор України та визначення напрямів фінансової стабілізації банківського сектору, а також для встановлення наукових контактів та обміну досвідом з представниками фахових ВНЗ, наукових установ, підприємств та ділової спільноти відбудеться міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави", співорганізаторами якого виступили: ДННУ "Академія фінансового управління", Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут економіки промисловості НАН України.
Друга Сесія Фінансового Форуму ААУ.
Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості
Модератор: Марина Саєнко, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «Закон Перемоги», член Правління та голова комітету банківського права ААУ, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України.
Перший український бізнес-форум «Україна - країна підприємців» - захід для молодих бізнесменів і тих, хто мріє про власну справу. Його організатор - Український союз промисловців і підприємців при підтримці ПриватБанку. В секції фінансування бізнесу виступила Голова Експертної Ради ABMD Рудненко Тетяна Борисівна.
Комітет з питань інформатизації та зв'язку ВРУ спільно з Громадською спілкою "Українське об'єднання ринків капіталу" підготували засідання "круглого столу" на тему: " Перехід до безпаперової форми документообігу на фондовому ринку. Перспективи законодавчого врегулювання".
На прес-конференції головним посилом є те, що податок на Прибуток, який діє сьогодні в Українській фіскальній системі, не відповідає Західним аналогам.
Організатори: Громадські Ради при ДФС і Міністерстві фінансів України.
Учасники: Дмитро Олексієнко, голова Громадської ради при ДФС України; Володимир Козленко, голова Громадської ради при Мінфіні України; Тетяна Зацерковна, Союз аудиторів України; Дмитро Михайленко, Асоціація Податкових консультантів; Ганна Білоцерківська, Асоціація платників податків України.
Чергове засідання Громадської ради при МФУ. Крім новин щодо введення інноваційного податку на виведений капітал (ПнВК) до розгляду запропоновано розглянути питання щодо стану імплементації 40 рекомендацій ФАТФ, Національної системи оцінки ризиків та ефективності діяльності Національної системи ПВК/ФТ. Особливої уваги для розгляду є обіг документарних фінансових документів і цінних паперів, лідером з яких по обсягам є вексель.
НАБУ проводе конференцію "Дорожня карта по відновленню кредитування в Україні". Під час конференції топ-менеджери провідних банків України, представники органів влади, авторитетні міжнародні та вітчизняні експерти обговорюватимуть наявні проблеми та фактори, що стримують відновлення повноцінного кредитування в Україні. А також конкретні кроки, які робляться та, які ще варто зробити на шляху подолання існуючих перепон і покращення інвестиційного клімату.