Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Загальні заходи

Щорічні загальні збори членів Агентства

Всіх членів Агентства запрошуємо на Щорічні збори ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку", яке відбудеться 22.02.2017 о 17-00 за адресою: Ярославів вал,8

Порядок денний:
1. Відкриття Загальних Зборів. Обрання Голови та Секретаря щорічних зборів засновників.
2. Підведення підсумків діяльності ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» за 2016 рік.
3. Затвердження Звіту про використання коштів Агентства (членських та інших внесків) за 2016 рік.
4. Затвердження розміру членських внесків на 2017 рік
5. Затвердження Плану основних направлень діяльності Агентства на 2017 рік.
6. Різне
За довідковою інформацією звертайтесь за ел. адресою info@abmd.expert чи за телефоном +380 67 561 8543

Круглий стіл «Перезавантаження банківської системи: особливості менеджменту та макропруденційний мандат НБУ»

Кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» до 110-річниці КНЕУ та 10-річчя кафедри проводить обговорення гострих питань розвитку банківського сектору і фінансового ринку України загалом.

Презентація МЕРТ разом з FORBIZ "СТРАТЕГИИ розвитку МСП - 2020

Міністерство економіки та торгівлі разом з проектом FORBIZ презентує Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва 2020. Долучитися до обговорення проекту Стратегії можна, ознайомившися з нею на сайті BRDO – пишіть на скриньку office@brdo.com.ua з поміткою “Стратегія МСБ”

Міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави"

В КНУТД з ініціативи кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки з метою обговорення наукових досягнень у сфері дослідження перспектив розвитку світової економіки, її впливу на фінансово-банківський сектор України та визначення напрямів фінансової стабілізації банківського сектору, а також для встановлення наукових контактів та обміну досвідом з представниками фахових ВНЗ, наукових установ, підприємств та ділової спільноти відбудеться міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави", співорганізаторами якого виступили: ДННУ "Академія фінансового управління", Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут економіки промисловості НАН України.

І Фінансовий Форум Асоціації адвокатів України

Друга Сесія Фінансового Форуму ААУ.
Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості

Модератор: Марина Саєнко, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «Закон Перемоги», член Правління та голова комітету банківського права ААУ, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України.

Бізнес-форум «Україна - країна підприємців»

Перший український бізнес-форум «Україна - країна підприємців» - захід для молодих бізнесменів і тих, хто мріє про власну справу. Його організатор - Український союз промисловців і підприємців при підтримці ПриватБанку. В секції фінансування бізнесу виступила Голова Експертної Ради ABMD Рудненко Тетяна Борисівна.

Круглий стіл «Перехід до безпаперової форми документообігу на фондовому ринку. Перспективи законодавчого врегулювання»

Комітет з питань інформатизації та зв'язку ВРУ спільно з Громадською спілкою "Українське об'єднання ринків капіталу" підготували засідання "круглого столу" на тему: " Перехід до безпаперової форми документообігу на фондовому ринку. Перспективи законодавчого врегулювання".

Прес-конференція на тему: "Резолюція Громадських Рад при Державній фіскальній службі України та при Міністерстві фінансів щодо підтримки Законопроекту про податок на виведений капітал"

На прес-конференції головним посилом є те, що податок на Прибуток, який діє сьогодні в Українській фіскальній системі, не відповідає Західним аналогам.
Організатори: Громадські Ради при ДФС і Міністерстві фінансів України.
Учасники: Дмитро Олексієнко, голова Громадської ради при ДФС України; Володимир Козленко, голова Громадської ради при Мінфіні України; Тетяна Зацерковна, Союз аудиторів України; Дмитро Михайленко, Асоціація Податкових консультантів; Ганна Білоцерківська, Асоціація платників податків України.

Засідання Громадської ради при МФУ

Чергове засідання Громадської ради при МФУ. Крім новин щодо введення інноваційного податку на виведений капітал (ПнВК) до розгляду запропоновано розглянути питання щодо стану імплементації 40 рекомендацій ФАТФ, Національної системи оцінки ризиків та ефективності діяльності Національної системи ПВК/ФТ. Особливої уваги для розгляду є обіг документарних фінансових документів і цінних паперів, лідером з яких по обсягам є вексель.

Дорожня карта по відновленню кредитування в Україні

НАБУ проводе конференцію "Дорожня карта по відновленню кредитування в Україні". Під час конференції топ-менеджери провідних банків України, представники органів влади, авторитетні міжнародні та вітчизняні експерти обговорюватимуть наявні проблеми та фактори, що стримують відновлення повноцінного кредитування в Україні. А також конкретні кроки, які робляться та, які ще варто зробити на шляху подолання існуючих перепон і покращення інвестиційного клімату.