Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Освітні заходи

Республіка Казахстан. Національна конференція "Роль приватного сектора в ПВК/ФТ"

Національну конференцію «Роль приватного сектора в протидії відмивання грошей і фінансування тероризму» (Алмати, Казахстан, 7-9 вересня 2016р.), організованою Офісом ОБСЕ, комітетом фінансового моніторингу Міністерства Республіки Казахстан, Національним банком Республіки Казахстан, Посольством США в Республіці Казахстан і Асоціацією фінансистів Казахстану. Тренер секції "Ринок цінних паперів" - міжнародний експерт в сфері ПВК/ФТ Дмитренко Тетяна Леонідівна.

Міжнародний круглий стіл «Регулювання ринків фінансових послуг в умовах глобальних дисбалансів»

В залі засідань вченої ради (Д-221)з 13:00 до 17:30 в Київському Національному торгово - економічному університеті відбудеться міжнародний круглий стіл «Регулювання ринків фінансових послуг в умовах глобальних дисбалансів» за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу.

Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена вшануванню пам’яті князя Київського Володимира Великого “Модернізація України: проблеми та технології успішності”

О 10 год. 00 хв. запрошуємо взяти участь у роботі конференції, яка відбудеться за адресою:м. Київ, вул. Фрометівська, 2, МАУП, корпус № 24 (Міжнародний інформаційно-бібліотечний центр)

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції»

Головою Правління Агентства з розвитку вексельного ринку Дмитренко Тетяною Леонідівною прийнято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми і перспективи соціально-економічного розвитку України в умовах європейської інтеграції» Інституту міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої Княгині Ольги МАУП з доповіддю на тему «Формування державної політики розвитку вексельного ринку України».
За результатами доповіді з боку МАУП запропоновано опублікувати наукову статтю з даної тематики та внести в навчальний план дисциплін, що викладаються на кафедрі банківської та страхової справи ІМЕФІТ МАУП, тему розвитку вексельного ринку.

Відкрита лекція "Фінансовий моніторинг вексельного обігу" в КНТЕУ

Головою Правління ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку" Т.Л. Дмитренко в Київському національному торгово - еконономічному університеті (Україна, м. Київ, вул. Кіото, 19) було проведено для студентів факультету економіки, менеджменту та права відкриту лекцію "Фінансовий моніторинг вексельного обігу". В ході лекції були розглянуті питання аналізу стану та перспектив розвитку правової бази та практики застосування вексельного обігу в України в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму. Також, були розглянуті актуальні питання щодо розвитку цивілізованого обігу векселів з урахуванням міжнародного досвіду. Даний освітній захід має на меті залучення студентів до співпраці в проектах Агентства та розвиток наукової співпраці студентства, викладацького складу ВУЗу та експертів АВМD з питань розвитку вексельного ринку.

Еволюція вимог проти легалізації: вексельний обіг

В рамках круглого столу за участю представників комерційних і банківських установ Естонії, Латвії та Литви на тему «Міжнародні розрахунки. Ефективне управління в спільних підприємствах та міжнародних корпораціях» Голова Правління ABMD Т.Л. Дмитренко проведе свій Майстер - клас з питань фінансової безпеки діяльності учасників фінансового ринку, актуальних питань щодо розвитку цивілізованого обігу векселів з урахуванням міжнародного досвіду.