Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Загальні

22.02.2017
Щорічні загальні збори членів Агентства
Всіх членів Агентства запрошуємо на Щорічні збори ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку", яке відбудеться 22.02.2017 о 17-00 за адресою: Ярославів вал,8
 
Порядок денний:

1.  Відкриття Загальних Зборів. Обрання Голови та Секретаря щорічних зборів засновників.

 2. Підведення підсумків діяльності ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»  за 2016 рік.

 3. Затвердження Звіту про  використання коштів Агентства (членських та інших внесків) за 2016 рік.

 4. Затвердження   розміру членських внесків на 2017 рік

 5. Затвердження Плану основних направлень діяльності Агентства на 2017 рік.

 6. Різне

За довідковою інформацією звертайтесь за ел. адресою info@abmd.expert  чи за телефоном +380 67 561 8543

Детальніше
29.11.2016
Круглий стіл «Перезавантаження банківської системи: особливості менеджменту та макропруденційний мандат НБУ»
Кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» до 110-річниці КНЕУ та 10-річчя кафедри проводить обговорення гострих питань розвитку банківського сектору і фінансового ринку України загалом.
Детальніше
18.11.2016
Презентація МЕРТ разом з FORBIZ "СТРАТЕГИИ розвитку МСП - 2020
Міністерство економіки та торгівлі разом з проектом FORBIZ презентує Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва 2020. Долучитися до обговорення проекту Стратегії можна, ознайомившися з нею на сайті BRDO – пишіть на скриньку office@brdo.com.ua з поміткою “Стратегія МСБ”
Детальніше
11.11.2016
Міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави"
В КНУТД з ініціативи кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки з метою обговорення наукових досягнень у сфері дослідження перспектив розвитку світової економіки, її впливу на фінансово-банківський сектор України та визначення напрямів фінансової стабілізації банківського сектору, а також для встановлення наукових контактів та обміну досвідом з представниками фахових ВНЗ, наукових установ, підприємств та ділової спільноти відбудеться міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави", співорганізаторами якого виступили: ДННУ "Академія фінансового управління", Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут економіки промисловості НАН України.
Детальніше
21.10.2016
І Фінансовий Форум Асоціації адвокатів України.
Друга Сесія Фінансового Форуму ААУ.
Адвокатура та банківський сектор: проблемні питання та нові можливості

Модератор: Марина Саєнко, адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії «Закон Перемоги», член Правління та голова комітету банківського права ААУ, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України.

Детальніше
21.10.2016
Бізнес-форум «Україна - країна підприємців»
Перший український бізнес-форум «Україна - країна підприємців» - захід для молодих бізнесменів і тих, хто мріє про власну справу. Його організатор - Український союз промисловців і підприємців при підтримці ПриватБанку. В секції фінансування бізнесу виступила Голова Експертної Ради ABMD Рудненко Тетяна Борисівна.
Детальніше
19.10.2016
Круглий стіл «Перехід до безпаперової форми документообігу на фондовому ринку. Перспективи законодавчого врегулювання»
Комітет з питань інформатизації  та зв'язку ВРУ спільно з Громадською спілкою "Українське об'єднання ринків капіталу" підготували засідання "круглого столу" на тему: " Перехід до безпаперової форми документообігу на фондовому  ринку. Перспективи законодавчого врегулювання".
Детальніше
21.09.2016
Прес-конференція на тему: "Резолюція Громадських Рад при Державній фіскальній службі України та при Міністерстві фінансів щодо підтримки Законопроекту про податок на виведений капітал"
На прес-конференції головним посилом є те, що податок на Прибуток, який діє сьогодні в Українській фіскальній системі, не відповідає Західним аналогам.
Організатори:  Громадські Ради при ДФС і Міністерстві фінансів України.
УчасникиДмитро Олексієнко, голова Громадської ради при ДФС України; Володимир Козленко, голова Громадської ради при Мінфіні України; Тетяна Зацерковна, Союз аудиторів України; Дмитро Михайленко, Асоціація Податкових консультантів; Ганна Білоцерківська, Асоціація платників податків України.
Детальніше
15.09.2016
Засідання Громадської ради при МФУ
Чергове засідання Громадської ради при МФУ. Крім новин щодо введення інноваційного податку на виведений капітал (ПнВК) до розгляду запропоновано розглянути питання щодо стану імплементації 40 рекомендацій ФАТФ, Національної системи оцінки ризиків та ефективності діяльності Національної системи ПВК/ФТ. Особливої уваги для розгляду є обіг документарних фінансових документів і цінних паперів, лідером з яких по обсягам є вексель.
Детальніше
07.06.2016
Дорожня карта по відновленню кредитування в Україні

НАБУ проводе конференцію "Дорожня карта по відновленню кредитування в Україні". Під час конференції топ-менеджери провідних банків України, представники органів влади, авторитетні міжнародні та вітчизняні експерти обговорюватимуть наявні проблеми та фактори, що стримують відновлення повноцінного кредитування в Україні. А також конкретні кроки, які робляться та, які ще варто зробити на шляху подолання існуючих перепон і покращення інвестиційного клімату. 

Детальніше
24.05.2016
Презентація Стратегії реформування вексельного ринку на засіданні Громадської ради при Міністерстві фінансів України
о 10-00 в офісі Громадської організації "Всеукраїнська громадянська платформа Нова Країна" за адресою: м. Київ вул. Станіславського, 3, оф. 50. відбудеться засідання Громадської ради при Міністерстві фінансів України. В питанні Порядку денного Обговорення Плану дій уряду та порядку його реалізації ABMD презентує Стратегію реформування вексельного ринку та власні пропозицію до Плану дій уряду на 2016 рік.
Детальніше
19.05.2016
Всеукраїнський научно-практичний форум "Стратегія розвитку банківської системи України".
На дводенному науково-практичний форумі: Стратегія розвитку банківської системи України «Синергія розвитку банків та індустріалізації економіки» представлена до обговорення СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ 2016-2020: «СИНЕРГІЯ РОЗВИТКУ БАНКІВ ТА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ» від Експертної робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. 
 
 
Детальніше
12.05.2016
Святковий прийом на честь 10-річчя Асоціації адвокатів України
Асоціація адвокатів України 12 травня 2016 року у самому серці столиці України - Музеї «Духовні скарби України» святкуватиме своє 10-річчя.
За час діяльності Асоціацією досягнуто значних успіхів: працюють потужні відділення ААУ, які представлені у всіх регіонах нашої держави, функціонують комітети за сферами права, які об’єднали провідних адвокатів, створена потужна платформа для обговорення актуальних питань – це всеукраїнські форуми.

У програмі заходу: вітання від добрих друзів та почесних гостей заходу, жива музика, святковий фуршет, подарунки та інші сюрпризи від організаторів і партнерів.
Детальніше
02.04.2016
Бізнес - сніданок «Про векселі на пальцях»

Квітневий суботній ранок в гарному настрої з компанією професіоналів і просто цікавими людьми про не менш цікавий фінансовий інструмент - ВЕКСЕЛІ ... простий і переказний.

Детальніше
29.03.2016
Круглий стіл «Політика сприяння експорту МСП в Україні»
В рамках Програми  USAID "Лідерство в економічному врядуванні" відбувся круглий стіл на тему «Політика сприяння експорту МСП в Україні». Модератором цього заходу був  експерт  Програми USAID ЛЕВ та керівник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський. 
Детальніше
25.02.2016
Засідання Громадської ради при ДСФМУ

Третє засідання Громадської ради при Держфінмоніторингу України відбудеться 24 лютого о 12.00 в приміщенні Держфінмоніторингу.

Детальніше
09.02.2016
Засідання Комітетів з питань податкової політики Громадської ради при Міністерстві фінансів, Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі та Громадської ради при Державній фіскальній службі України
Засідання Комітетів відбудеться 9 лютого 2016 року о 15:00 годині за адресою вул. Межигірська, 11, кім. 760.
Детальніше
23.12.2015
Круглий стіл «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік»
Круглий стіл в Американській торгівельній палаті на тему «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік» за участі представників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), Національного банку України (НБУ), Національного депозитарію України, компаній-членів Американської торговельної палати та професійних учасників фондового ринку.
Детальніше
10.12.2015
Відкрита група для обговорення питань розвитку вексельного ринку "Експертна рада ABMD"

Експертною радою ABMD відкрито Групу "Експертна Рада ABMD", яка створена як громадська платформа для обговорення проблемних та актуальних питань вексельного обігу.

Детальніше
04.12.2015
V Щорічний зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу
Асоціація адвокатів України має честь запросити на V Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 04 грудня 2015 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).
Детальніше
27.11.2015
Международный круглый стол «Реформы в финансовом секторе – как возобновить доверие»
В залі засідань вченої ради (Д-221) з 13.00 до 16.00 відбудеться міжнароднийкруглий стіл «Реформи у фінансовому секторі – як відновити довіру» за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу. 
Детальніше
26.11.2015
Засідання Робочої групи НАБУ з прав Захисту кредиторів / інвесторів
Заключне засідання Робочої групи НАБУ з прав Захисту кредиторів / інвесторів, наміченого на четвер, 26 листопада, 3:00 PM в НАБУ конференц-зал (72 Великій Васильківській вулиці, вхід 3, 3 поверх , Офіс 6).
 
 
Детальніше
17.11.2015
Coffee talk «StockWorld. Год вопреки»
SW приглашает в день своего рождения выпить кофе и отведать праздничных сладостей.
Детальніше
15.10.2015
Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?»
 Увага! Захід перенесено. Оновлену дату буде повідомлено додатково.
Детальніше
30.09.2015
Установчі збори Громадської ради Держфінмоніторингу України
о 14 год. 00 хв. в приміщенні Держфінмоніторингу проводяться установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінмоніторингу
Детальніше
25.09.2015
Круглий стіл «Інструменти фінансування малих та середніх агровиробників: актуальний стан і перспективи».

о 10 год. 00 хв. Незалежна асоціація банків України організовує круглий стіл з теми: «Інструменти фінансування малих та середніх агровиробників: актуальний стан і перспективи»

Детальніше
23.09.2015
Засідання Громадської Ради МФУ
о 16 год. 00 хв. заплановано проведення засідання Громадської Ради при Міністерстві фінансів України
Детальніше
17.09.2015
Засідання Громадської Ради ДФС

о 10 год. 00 хв. заплановано проведення засідання Громадської ради при Державній фіскальній службі України.

Детальніше
16.09.2015
Засідання Громадської Ради МФУ

о 16 год. 00 хв. заплановано проведення засідання Громадської Ради при Міністерстві фінансів України

Детальніше
20.08.2015
Обрано новий склад Громадської ради при МФУ

Відбулись установчі збори щодо формування нового складу Громадської ради при Міністерстві фінансів України, на яких з 97 кандидатів будо обрано 35 нових членів. Голову Правління ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку"  Дмитренко Т.Л. обрано членом Громадської Ради при Міністерстві фінансів України.

Детальніше