Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Правління

alt

Дмитренко Тетяна Леонідівна


Голова Правління  ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»

Член Експертної Ради Агентства

Спеціалізується на питаннях управління фінансовою діяльністю підприємств, бюджетування, інвестування, фінансового та податкового планування, вексельного обігу, управління ризиками, фінансового моніторингу, професійної  діяльності на фондовому ринку та розвитку професії фінансового радника. Досвід роботи на  керівних посадах в галузі фінансів та управління підприємств, державної служби (Держфінмоніторинг України), викладацької діяльності в області  економічних та управлінських наук, наукової діяльності з питань фінансового моніторингу операцій на ринку цінних паперів та вексельного обігу. Член Громадської ради при ДСФМУ та Голова комітету з міжнародної співпраці Громадської ради при МФУ. Має значний досвіт співпраці із міжнародними  фінансовими установами та асоціаціями. Автор міжнародних тренінгів в сфері AML/CFT. Автор численних публікацій та методологічних розробок з питань  фінансового моніторингу та формування державної стратегії інноваційного розвитку фінансового ринку. Особливу  увагу  приділяє питанням  управління ризиками вексельного обігу, відповідності національного законодавства з питань вексельного обігу міжнародним стандартам, впровадження європейських та міжнародних директив в діяльність та розвиток фінансового ринку України. Одночасно з діючою діяльністю в Агентстві працює викладає "Міжнародну інвестиційну діяльність", "Інвестиційний аналіз" та "Грошово-кредитні ринки зарубіжних країн" в Інституті міжнародної економіки  та фінансів Великої княгині Ольги (МАУП).

alt

Тиховська Наталія Миколаївна

Заступник Голови Правління ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»

Член Експертної Ради Агентства

Працює в ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Group, спеціалізується  на питаннях  управління робочим капіталом, операціях торгового фінансування,  зокрема вексельних та факторингових операціях,  фінансового менеджменту підприємств. Професійний шлях - це робота у банківських та у комерційних установах за  економічними та фінансовими напрямками діяльності. Останні  10 років  - це плідна  співпраця із міжнародними  фінансовими установами та асоціаціями  з питань торгового фінансування.  За час професійного діяльності   отримала значний  досвід роботи з векселями  у різних  сферах та аспектах його обігу ( від виписки до погашення векселя, розрахункових транзакцій,   спеціалізовані державні програми з використанням векселів, банківські та  торгові операції з векселями). Практичний досвід  з векселями  починаючи із 1992 р. – до поточного часу.  Член робочої групи НБУ-АУБ  з розробки Програми з вдосконалення законодавства, що регулює діяльність банків на фондовому ринку за напрямом вексельного обігу  (2003- 2004 рр.) та член Експертної Ради з вексельного обігу при АУБ  (2004-2006 рр.).  Багаторічний  досвід в  роботі  з векселями  надав глибоке розуміння особливостей  вексельного обігу, його переваг та сильних сторін  одночасно  із розумінням  недосконалості  та пасивності розвитку вексельного ринку в Україні, а також  бажання відродити  вексельний обіг у належному правовому полі  Україні з широким застосуванням  в  розрахунках,  як високоліквідного та визнаного  учасниками ринку  фінансового інструменту. Має власні публікації , численні виступи у якості   спікера на конференціях, як в Україні, країнах СНД, так і закордоном , авторські  програми семінарів та тренінгів за фаховою спеціалізацією.  

 
alt

Рудненко Тетяна Борисівна

Член Правління ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»

Голова Експертної Ради Агентства

Позаштатний радник НКЦПФР з питань вексельного обігу.  Кандидат технічних наук.  Має багаторічний (більше 20 років)   досвід роботи на керівних посадах  на фінансовому ринку  в галузі  цінних паперів та  вексельного обігу (банки, фінансові компанії, Асоціація українських банків), а також викладацької діяльності за спеціальностями «вексельний обіг» та «корпоративне управління». Ініціатор створення Експертної Ради з вексельного обігу при АУБ, яку  очолювала у 1998- 2006 рр., та спільної розробки АУБ з НБУ програми вдосконалення законодавства, що регулює діяльність банків на фондовому ринку (керувала розробкою частини проекту щодо вексельного обігу).  Автор унікальної книги «Вам предложили вексель…»  з серії «Вексель для чайників»,  проекту  щодо процедури відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника та векселі (реалізовано у главі УІІ ЦПКУ), Концепції НКЦПФР щодо розвитку цивілізованого вексельного обігу (Рішення Комісії від 02.02.2009 р.№226),  а також  численних публікацій  (більше 90) та  аналітичних досліджень з вексельній тематики в ЗМІ, Віснику НБУ, юридичних виданнях,  матеріалах конференцій.  Діючий  експерт з  питань вексельного права та вексельного обігу, автор програм семінарів та тренінгів. Основну увагу увесь час приділяє  популяризації національного вексельного обігу, приведенню його до норм міжнародного вексельного права і найкращих  світових практик для зниження фінансових ризиків на ринку,  та вдосконалення законодавства, що регулює обіг векселів в Україні та оподаткування операцій з векселями, при  активній співпраці з комітетами ВРУ, державними установами і професійними Асоціаціями. Має досвід експертного супроводження судового розгляду вексельних суперечок (декілька виграних справ) та унікальний в Україні досвід  щодо відновлення прав на втрачений вексель через викличне провадження.