Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Новини Партнерів

06.09.2016
УКБС-НБУ: критерії ризикових фіноперацій потребують чіткості
Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» запропонувала Нацбанку переглянути ознаки здiйснення банками ризикової дiяльностi з фiнмонiторингу та роз‘яснити нечiткі абстрактні норми. Це вдосконалить правову базу з виявлення схемних операцій та убезпечить банки від необґрунтованих заходів впливу. ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку" підтримало дану ініціативу.
Детальніше
12.05.2016
ААУ святкує своє 10-річчя!

Днями одна з провідних професійних організацій відсвяткувала своє десятиріччя. «Друзі для друзів» — під таким гаслом у Музеї духовних скарбів України відбувся урочистий прийом на честь першого ювілею Асоціації адвокатів України.

 
Детальніше
23.12.2015
Круглий стіл «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік»
23 грудня 2015 Американська торгівельна палата в Україні провела круглий стіл на тему «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік» за участі представників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), Національного банку України (НБУ), Національного депозитарію України, компаній-членів Американської торговельної палати та професійних учасників фондового ринку.
Детальніше
15.10.2015
Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?»

Розпочалась реєстрація на Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?», організований спільно Комітетом банківського права та Комітетом земельного та аграрного права Асоціації адвокатів України.

У рамках заходу планується обговорення актуальних питань кредитування агропромислового комплексу України під аграрні розписки, складські свідоцтва, заставу прав на землю, аналіз стану та перспектив залучення інвестиції в АПК України.

Детальніше
24.06.2015
Круглий стіл «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?»
24 червня 2015 року у місті Києві відбувся круглий стіл на тему «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?», організований спільно Комітетом банківського правата Комітетом податкового права Асоціації адвокатів України.  

 

Детальніше
20.05.2015
Засідання Комітету з питань банківських та фінансових послуг Американської торгової палати (АСС) «Вексельний ринок України. Потенціал, перспективи, шляхи розвитку»
В рамках засідання Комітету з питань банківських та фінансових послуг Американської торгової палати ABMD проводить обговорення перспектив розвитку вексельного ринку: побудови інфраструктури ринку, гармонізації та розвитку вексельного законодавства, питань захисту та гарантій учасникам вексельного ринку, навчальних програм, інтергації в процесі розвитку економіки України. На засідання запрошені представники Національної Ради реформ, регулятори вексельного ринку - НБУ, МФУ, МЮУ, МЕРТ, НКЦПФР, НКФП, ДФС, ФГВФО, партнерів ABMD, провідних учасників вексельного ринку.
Детальніше
02.04.2015
Новий Голова АСС - Андрій Гундар
Сьогодні Американська торгівельна палата в Україні оголосила про призначення Андрія Гундера на посаду Президента організації. Він офіційно обійме посаду 15 квітня 2015 р.Будь ласка, вітайте Андрія Гундера -http://www.chamber.ua/newsroom/112861
Детальніше
20.03.2015
Конференція «Угода про асоціацію: для всіх і кожного»
Партнер Центру Асоціація правників України та Investment & Trade Facilitation Center (ITFC) запрошують усіх бажаючих взяти участь у Конференції, присвяченій найактуальнішим та найгострішим питанням євроінтеграції.
Детальніше
12.02.2015
Круглий стіл «Актуальні проблеми взаємовідносин клієнтів з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік»
У рамках заходу авторитетні адвокати, що успішно практикують у сфері банківського права, поділяться досвідом вирішення найгостріших проблем, що виникли за останній рік у цій сфері, а також обговорять останні тенденції судової практики вищих судів та нададуть власні прогнози розвитку ринку банківських послуг у 2015 році.
Детальніше
09.02.2015
Стратегічні пріоритети Американської Торгової Палати (АСС) в Україні на 2015 рік
У 2015 році Американська торгівельна палата в Україні (Палата) буде продовжувати виступати за розвиток ліпшого бізнес-середовища відповідно до найкращої міжнародної практики, що дозволить компаніям з будь-якої країни ефективно конкурувати за рівних умов та за принципом верховенства права. Сфери діяльності Палати будуть охоплювати наступні пріоритети: 
  •        Трансформація бізнес-середовища 
  •         Стимулювання інвестицій у сектори економіки й економічне зростання 
Детальніше
09.02.2015
Стратегічні пріоритети Комітету Американської Торгової Палати з питань банківської та фінансової політики, визначених на 2015 рік

Місія Комітету - активна участь у розвитку української банківської системи і впровадження високоякісних банківських стандартів і цінностей, а також підтримка і розвиток ініціатив української влади та місцевого банківських асоціацій в напрямку створення місцевого банківського середовища, гармонізованого з міжнародною банківською практикою. Банківський комітет зарекомендував себе як один з найбільш активних і продуктивних комітетів палати, який бере участь як у лобіюванні, так і по розгалуженню сфери діяльності.

Детальніше