Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Новини Агентства

22.03.2017
Project East Invest 2
Cостоялось заседания рабочих групп Public Private Dialogue проекта Европейского Союза “East Invest 2” по 5 направлениям. Представляем краткий отчет о нашем участии в рабочей группе по направлению "Доступ МСБ до финансов". Мы презентовали наши предложения по активизации коммерческого кредитования с использованием векселей = вексельных расчетов как реальный механизм обеспечения МСБ дополнительными оборотными средствами, причем намного дешевле в сравнении с кредитными ресурсами. 
Детальніше
20.03.2017
МЕРТ щодо програми розвитку МСБ
Агентство получило ответ от МЕРТ во исполнение резолюции Секретариата Кабинета Министров Украины от 20.01.2017 № 2119/1/1-17 (мы об этом сообщали ранее). В целом ответ позитивный: нас поддержал Национальный банк, МЕРТ включил наши предложения по активизации вексельных расчетов в Стратегию развития МСБ 2020, и Минфин с этим согласился, НКЦПФР тоже готов к сотрудничеству, а ДФС сослался на то, что это - не его обязанности. Нас пригласили к разработке Плана мероприятий по реализации Стратегии, так что впереди - БОЛЬШАЯ работа... Всех энтузиастов вексельного рынка приглашаем к сотрудничеству.
Детальніше
17.03.2017
Методичний Посібник "Вексель у виконавчому провадженні"
Татьяна Рудненко: "Маленький шаг на пути реформирования нашей судебной системы в части исполнения судебных решений и цивилизации вексельного рынка. Но мы его сделали!!!
Представляю Методичний Посібник "Вексель у виконавчому провадженні", подготовленное мной в соавторстве с моим бывшим коллегой И.Тарасенко по заказу Центра коммерческого права.
Пособие предназначено для судебных исполнителей (частных и государственных), а также - для нотариусов."
Детальніше
24.02.2017
План діяльності Агентства на 2017 рік
Річний план діяльності Агентства на 2017р. (642.59 Kb)
Детальніше
24.02.2017
Круглый стол по налоговым вопросам в Налоговом комитете Торгово-промышленной палаты Украины с участием Палаты налоговых консультантов.

Т.Рудненко приняла участие в Круглом столе по налоговым вопросам, проведенном 24.02.2017 г. Налоговым комитетом Торгово-промышленной палаты Украины и Палатой налоговых консультантов. при участии бизнеса.

Детальніше
23.02.2017
Членські внески на 2017 рік
Загальними Зборами Агентства затверджено розмір щорічневого членського внеску на 2017 рік в розмірі 1000,0 (одна тисяча) грн. (Протокол№4 Загальних Зборів Агентства від 22.02.2017р.) 

Членські та благодійні внески перераховуються на поточний рахунок Агентства з наступними реквізитами:

банківський рахунок №26007614971000,  ПАТ" Укрсиббанк",  МФО 351005, інд. код 39423530

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ» - неприбуткова організація (рішення Податкової інспекції у Подільському р-ні ГУ ДФС у м. Києві №135 від 19.11.14р., код 0006), не є платником ПДВ.
Детальніше
22.02.2017
Щорічні загальні збори членів Агентства
Всіх членів Агентства запрошуємо на Щорічні збори ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку", яке відбудеться 22.02.2017 о 17-00 за адресою: Ярославів вал,8
 
Порядок денний:

1.  Відкриття Загальних Зборів. Обрання Голови та Секретаря щорічних зборів засновників.

 2. Підведення підсумків діяльності ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»  за 2016 рік.

 3. Затвердження Звіту про  використання коштів Агентства (членських та інших внесків) за 2016 рік.

 4. Затвердження   розміру членських внесків на 2017 рік

 5. Затвердження Плану основних направлень діяльності Агентства на 2017 рік.

 6. Різне

Детальніше
01.01.2017
З Новим 2017 роком!

Вітаємо Вас з Новим 2017 роком!

Віримо - у році, що настав, потрясіння і негаразди будуть зменшуватись, і буде зроблено більше ефективних кроків до розвитку нашої країни! Бажаємо, щоб 2017 рік став роком невичерпної енергії, оптимізму, приніс успіхи і яскраві досягнення! Нехай ці свята принесуть до Вашої оселі радість і любов, віру і надію, щастя і здоров'я, втіху від дітей, сім’ї та вірних друзів!

Детальніше
26.12.2016
Наш новий партнер - ICC Ukraine

Ми раді повідомити про нового партнера ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» - Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва. ICC Ukraine – перший національний комітет на території країн СНД у 1998 році отримав офіційні повноваження і сьогодні об’єднує національні підприємства та компанії нерезиденти, які представляють великий та середній бізнес. Сподіваємося на плідну співпрацю, цікаві спільні проекти і розвиток наших дружніх відносин.

Детальніше
15.12.2016
Представлення Звіту про проведення Національної оцінки ризиків у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму
В стінах Державної служби фінансового моніторингу відбулось Представлення Звіту про проведення Національної оцінки ризиків у сфері ПВК/ФТ. Агентством подані пропозиції до зменшення загроз та ризиків використання векселів в функціюванні тіньової економіки та запропоновані Стратегія реформування вексельного ринку та рекомендації до Плану заходів Уряду на 2015-2020, які вже були обговорені громадкістю в МФУ, МЕРТ, ДРСУ та ACC i ICC. Маємо надію, що ДСФМУ скористається нашим досвідом.
Детальніше
15.12.2016
Стратегия МЕРТ развития МСБ
Как ни странно, но нас услышали! Спасибо специалистам FORBIZ, которые ведут данную тему (и прежде всего - Наталье Баландиной). По результатам их переговоров с НБУ и НКЦБФР 15 декабря состоялась наша совместная встреча в офисе FORBIZ с представителем Национального банка. Обсуждение вексельной темы прошло активно и конструктивно. Мы отметили живой интерес команды FORBIZ и их уверенность в перспективе использования векселей для решения проблемы обеспечения доступа МСБ до финансов. И мы услышали от представителя Нацбанка, что они открыты для обсуждения наших предложений. Следующая встреча планируется с участием НБУ и НКЦБФР. "Лед тронулся..."
Детальніше
30.11.2016
Прес-конференція на тему: "Звернення до Президента України щодо формування державної інвестиційної програми щодо залучення інвестицій до геологічної, гірничодобувної та гірничнопереробної галузей"
В рамках ініціативи провадження вексельного фінансування різних секторів економіки України членом ABMD Едуардом Моісєєвим прийнято участь у прес-конференції з розвитку іновацій з гірсько-добувній галузі.
Детальніше
29.11.2016
Круглий стіл «Перезавантаження банківської системи: особливості менеджменту та макропруденційний мандат НБУ»
Голова Правління ABMD Тетяна Дмитренко прийняла участь в заході, організованому Кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» з метою обговорення використання фінансових банківських векселів та іноземним досвідом їх використання.
Детальніше
23.11.2016
На засіданні Кабінету Міністрів було прийнято рішення про перегляд бази нормативно-правових актів
    На засіданні Кабінету Міністрів було прийнято рішення про перегляд бази нормативно-правових актів з метою визнання такими, що втратили чинність, неактуальних документів, які заважають діяльності суб’єктів господарювання. Крім того, Уряд скасував 367 чинних постанов та рішень, що значною мірою гальмували ведення бізнесу в Україні.
Детальніше
18.11.2016
Презентация МЕРТ совместно с FORBIZ "СТРАТЕГИИ розвитку МСП - 2020"
Глава Экспертного совета ABMD Татьяна Рудненко приняла участие в презентации МЕРТ совместно с FORBIZ "СТРАТЕГИИ розвитку МСП - 2020" в рамках ежегодной Европейской недели МСБ. Целью посещения мероприятия было - озвучить тему цивилизованного использования векселей в решении проблемы доступа МСБ до финансов.
Детальніше
11.11.2016
Міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави"
В КНУТД з ініціативи кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки з метою обговорення наукових досягнень у сфері дослідження перспектив розвитку світової економіки, її впливу на фінансово-банківський сектор України та визначення напрямів фінансової стабілізації банківського сектору, а також для встановлення наукових контактів та обміну досвідом з представниками фахових ВНЗ, наукових установ, підприємств та ділової спільноти відбувся міжнародний науковий семінар "Шляхи забезпечення фінансової стабільності банківського сектору держави", співорганізаторами якого виступили: ДННУ "Академія фінансового управління", Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут економіки промисловості НАН України. ВІд ABMD участь прийняла Голова Агентства Тетяна Дмитренко з питаннями фінансового моніторингу вексельного обігу.
Детальніше
25.10.2016
Бізнес-форум «Україна – країна підприємців»
Татьяна Рудненко, Глава Експертного совета ABMD: Хорошее мероприятие. Важная тема. Долгожданный поворот банков ( пока в лице одного из крупнейших, но открывающего возможность участия всех желающих) и такого монстра бизнеса, как УСПП, лицом к малому и среднему бизнесу! Сделано уже немало, но гораздо больше предстоит сделать. Идея должна овладеть массами...
Детальніше
15.09.2016
Засідання Громадської ради при МФУ
Сьогодні, відбулось чергове засідання Громадської ради при МФУ. Крім новин щодо введення інноваційного податку на виведений капітал (ПнВК) також прийнято рішення зобов'язати Міністерство фінансів та Держфінмоніторинг України доповісти щодо стану імплементації 40 рекомендацій ФАТФ, Національної системи оцінки ризиків та ефективності діяльності Національної системи ПВК/ФТ. Міжнародним досвідом на засіданні поділилась Голова Комітету міжнародної співпраці та Голова Правління ABMD Тетяна Дмитренко. Також було піднято питання щодо розгляду МФУ Стратегії розвитку вексельного ринку, презентованої Головою експертної ради ABMD Тетяною Рудненко, на минулому засіданні ГР МФУ. Обговорення результатів запропоновано здійснити за участю представників Мінфіну та Держфінмоніторингу в Комітеті міжнародної співпраці з подальшим винесенням питання на чергове засідання ГР МФУ.
Детальніше
07.09.2016
Національну конференцію «Роль приватного сектора в протидії відмивання грошей і фінансування тероризму» (Алмати, Казахстан, 7-9 вересня 2016р.)
Головою правління ABMD Дмитренко Тетяною Леонідівною в рамках співпраці з ОБСЕ прийнято участь в організації і проведенні Національної конференції «Роль приватного сектора в протидії відмивання грошей і фінансування тероризму» (Алмати, Казахстан, 7-9 вересня 2016р.), організованої Офісом ОБСЕ, комітетом фінансового моніторингу Міністерства Республіки Казахстан, Національним банком Республіки Казахстан, Посольством США в Республіці Казахстан і Асоціацією фінансистів Казахстану.
Детальніше
08.06.2016
Міжнародний круглий стіл «Регулювання ринків фінансових послуг в умовах глобальних дисбалансів»

В Київському національному торговельно-економічному університеті проходив міжнародний круглий стіл «Регулювання ринків фінансових послуг в умовах глобальних дисбалансів» за підтримки Української асоціації інвестиційного бізнесу. 

Учасниками заходу стали експерти фінансової сфери з України та ЄС, представники регуляторних органів, саморегулівних організацій, асоціацій, міжнародних проектів технічної допомоги у фінансовому секторі, небанківських кредитних установ та професійних учасників фондового ринку. Модератором засідання був Олексій Куценко, експерт із фінансово-банківських питань, співавтор урядової Стратегії реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг, член комітету Незалежної асоціації банків України, член Експертної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше
24.05.2016
Обговорення Стратегії реформування вексельного ринку на засіданні Громадської ради при МФУ
Сьогодні 24 травня 2016 року на засіданні Громадської ради при Міністерстві фінансів України, яке відбулось в офісі Громадської організації "Всеукраїнська громадянська платформа Нова Країна". Головою Експертної Ради ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» Тетяною Рудненко було презентовано Стратегію реформування вексельного ринку та надані і розглянуті пропозиції до Плану дій Уряду на 2016 рік. 
Детальніше
21.05.2016
Голова Експертної ради ABMD Тетяна Рудненко про Всеукраїнський научно-практичний форум "Стратегія розвитку банківської системи України".
19-20 мая на базе Киевского национального экономического университета им. В. Гетьмана состоялся всеукраинский научно-практический форум СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ 2016-2020: «СИНЕРГІЯ РОЗВИТКУ БАНКІВ ТА ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ».
http://www.forum-strategy.com/
Детальніше
20.05.2016
Агентством представлена Стратегія розвитку вексельного ринку наВсеукраїнському научно-практичному форумі "Стратегія розвитку банківської системи України"
Голова Експерної Ради Агентства Тетяна Рудненко представила Стратегію розвитку вексельного ринку на Всеукраїнському научно-практичному форумі "Стратегія розвитку банківської системи України".
Детальніше
30.04.2016
Зі Святом Пасхи!
Від щирого серця вітаємо Вас зі Святом! Миру, добра і злагоди!


Детальніше
18.04.2016
Новий партнер ABMD - група Українська міжбанківська валютна біржа
Ми раді повідомити про нового партнера ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» - група "Українська міжбанківська валютна біржа" (УМВБ), яка створена в 2009 році. До складу входять ПрАТ Українська межбанковскаявалютная біржа, Універсальна товарна біржа Контрактний будинок УМВБ, компанія FTN Monitor Ltd. Серед засновників групи дочірня компанія УМВБ - Універсальна товарна біржа Контрактовий будинок УМВБ, і компанія FTN, що розробляє торгово-інформаційну систему. ПрАТ Українська міжбанківська валютна біржа заснована в 1993 році, її засновниками виступили 40 найбільших банків України. Біржа має ліцензію фондової біржі, основною спрямованістю групи Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ, Київ) є розвиток біржових товарних ринків. Сподіваємося на плідну співпрацю, цікаві спільні проекти і розвиток наших дружніх відносин. 
Детальніше
31.03.2016
Агентство підписало Меморандум про співпрацю учасників фінансового ринку

Учасники фінансового ринку України, представлені у цьому Меморандумі професійними об’єднаннями   налагоджуючи конструктивний діалог і співпрацю всіх учасників фінансового ринку задля створення сприятливих умов для його розвитку, усвідомлюючи спільну відповідальність за розвиток і діяльність в Україні стабільної та надійної фінансової системи, прагнучи забезпечити й укріпити атмосферу довіри українських громадян до різних інституцій фінансового сектора, керуючись необхідністю поєднання зусиль для забезпечення сталого розвитку фінансового ринку України, домовились відповідно до цього Меморандуму про співробітництво, діючи в межах власної компетенції і відповідно до законодавства України, що регулює діяльність на фінансових ринках.

Детальніше
28.03.2016
Засідання Комітету з питань регуляторної політики Громадської ради при ДРС

Відбулося засідання Комітету з питань регуляторної політики Громадської ради при ДРС за участю Голови Експертної Ради ABMD Тетяни Рудненко.

Детальніше
01.01.2016
Членські внески на 2016 рік
Загальними Зборами Агентства затверджено розмір щорічневого членського внеску на 2016 рік в розмірі 1000,0 (одна тисяча) грн. (Протокол№3 Загальних Зборів Агентства від 25.12.2015р.)
Детальніше
11.12.2015
Новий партнер ABMD - інформаційний портал StockWorld

Ми раді повідомити про нового партнера ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» - інформаційний портал StockWorld. Сподіваємося на плідну співпрацю, цікаві спільні проекти і розвиток наших дружніх відносин. У сучасному світі особливу цінність має здатність створювати щось нове, але без донесення ідей до їх втілення в реальну діяльність, інформаційного супроводу і того, і іншого, ідеї самі по собі не мають ніякого сенсу.

Детальніше
27.11.2015
Международный круглый стол «Реформы в финансовом секторе – как возобновить доверие»
Эксперты Агентства (Татьяна Дмитренко и Лариса Григорьева) приняли участие в Международном круглом столе  «Реформы в финансовом секторе – как возобновить доверие», организованном Киевским национальным торгово-экономическим университетом в содружестве с Украинской Ассоциацией инвестиционного бизнеса. 
Детальніше