Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Колонка експерта

alt Татьяна Рудненко: Внутрішні ресурси. Поговоримо про векселі.

Вексельний ринок в Україні знаходиться в стані крихкого відродження після його фактичної зупинки безвідповідальними "законодавцями" з подачі некомпетентних податківців у відсутність будь-якого економічного обґрунтування. Що втратила Україна, як відновити вексельний обіг і зробити його цивілізованим, прозорим і менш ризиковим - про це детальныше - у статті.alt Едуард Моісєєв: Фондовий ринок та елекронні платіжні системи України


Про розвиток технологій, що використовуються фінансовим ринком, та електронний та віртуальних фінансових інструментів


alt Татьяна Рудненко: «У векселя в Украине – негативный имидж, и наша задача – его нивелирование»


О векселе как инструменте, его истории, преимуществах и причинах предвзятого отношения.


alt

Татьяна Рудненко: Вексельный рынок в Украине будет цивилизованным!

 

Вопрос в том, когда и какой ценой…alt

Татьяна Дмитренко: Трудности перевода – проблемы исполнения

Проблемы соответствия украинского законодательства о финансовом рынке европейским стандартам.alt

Татьяна Дмитренко: И вновь об открытости и противодействии коррупции

Интегрированные информационные системы – показатель прозрачности деятельности и механизм борьбы с коррупцией.

 


alt

Татьяна Дмитренко: Будет ли вексельный рынок Украины цивилизованным?

Украинцев всегда считали одними из лучших в ведении собственного хозяйства. Кроме того, они всегда владели богатыми ресурсами: природными, интеллектуальными, духовными. Как же случилось так, что Украина в долгах, как в шелках, и для управления ее хозяйством приглашают иностранных специалистов? Остался ли в Украине собственный потенциал?

alt Агентством прийнято участь в ініціативі Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо розроблення Єдиної Комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015 – 2020 (Робоча група № 3.2 ДОСТУП ДО ФІНАНСІВ) З вдячністю організаторам треба відзначити відкритість обговорення програми, її перспектив та недоліків, етапів та механізмів впровадження, зв’язку з іншими реформами Національної програми реформ.

Пропозиції до Ініціатив Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо Єдиної Комплексної стратегії розвитку сільського господарства і сільських територій в Україні на 2015 – 2020 (71.5 Kb)
 alt  Сьогодні для бізнесу дуже важливо знайти надійного фінансового партнера, який зможе підтримати його як у кризові часи, так і в часи стрімкого зростання. Для агровиробників такими партнерами, перш за все, є банки. Особливо ті, що готові не просто «за протоколом» надавати банківські послуги, а зможуть стати радником, стабільним та надійним партнером. За таким принципом діє UniCredit Bank. Детальніше про роботу банку та його пропозиції для аграріїв розповіла начальник Департаменту факторингу та векселів Наталія Тиховська.

UNICREDIT BANK:«ГОЛОВНЕ — ДОВІРА І ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ» (1.29 Mb)
 
alt  Відбулось в співпраці з нашим партнером – Американською торговою палатою публічне обговорення Комплексної програми розвитку фінансового ринку 2015-2020. З вдячністю організаторам треба відзначити відкритість обговорення програми, її перспектив та недоліків, етапів та механізмів впровадження, зв’язку з іншими реформами Національної програми реформ. Приємно було бути почутими з питань розвитку вексельного ринку, його проблематики та перспектив на майбутнє.

alt   
Пропозиції ABMD до Комплексної програми розвитку фінансового ринку 2015-2020 (124.5 Kb)
 
Проект Комплексної програми розвитку фінансового ринку України на 2015 - 2020 роки Національна рада реформ. Реформа фінансового сектору  

 alt Стаття Наталі Тиховської, Заступника Голови Правління, Члена Експертної Ради ABMD, про проблематику використання авалювання векселів в розрахункових операціях, альтернативи і переваги здійснення авалю банківськими установами.
 
АВАЛЬ - В ЧОМУ ЙОГО "ФІШКА"? (28.87 Kb)
 
alt ВЕКСЕЛЬНЕ ФІНАНСУВАННЯ В АГРАРНОМУ СЕКТОРІ (презентація)
Відеоматеріал про використання вексельного фінансування від компанії Байєр КропСайєнс і банків партнерів програми "Байєр Вексель".

alt  Стаття в урядовій газеті "Урядовий кур'єр" Тетяни Рудненко, Голови Експертної Ради ABMD, про проблематику впровадження акцизу на операції з відчуження цінних паперів для забезпечення надходження коштів до держбюджету та удосконалення оподаткування операцій з ЦП та деривативами на фондовому ринку.

РЯТУЙТЕ ВЕКСЕЛЬНИЙ ОБІГ ВІД ДОДАТКОВОГО ПОДАТКУ (78.74 Kb)
 
alt  Професійний концептуальний погляд  Тетяни Рудненко, Голови Експертної Ради ABMD, в статті Інтернет - проекту "Української правди" - "Економічна правда" на проблему впровадження запровадження "фінансових казначейських векселів в електронному вигляді".  

ЧИ МОЖНА ДОВІРЯТИ ТАК ЗВАНИМ "ФІНАНСОВИМ ВЕКСЕЛЯМ"? (775.56 Kb)
 
alt 
Стаття в урядовій газеті "Урядовий кур'єр" Тетяни Рудненко, Голови Експертної Ради ABMD, про стан обігу векселів на початок 2013 року. В статті подана аналітика законодавчого поля, що регулює вексельний обіг, практичного застосування нових новацій законодавства. 

БОРГИ СПЛАЧУЮТЬ НЕ СЛАБКІ (294.37 Kb)
alt 
Стаття в юридичному журналі «ЮСТІНІАН»  Тетяни Рудненко, Голови Експертної Ради ABMD, про законодавчі новації щодо векселів каденції парламенту VI скликання з листопада 2007 р. по грудень 2012 р., яка співпала зі світовою фінансовою кризою. В статті  проаналізовані новацій вексельного законодавства з точки зору міжнародного вексельного права та прокоментовані  їх можливі практичні наслідки для економіки України. 

НОВАЦІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ VI СКЛИКАННЯ У СФЕРІ ВЕКСЕЛЬНОГО ОБІГУ (119 Kb)
 
 alt
У статті в юридичному журналі «ЮСТІНІАН»  Тетяни Рудненко, Голови Експертної Ради ABMD, наведені детальні коментарі до Закону України «Про обіг векселів в Україні».

ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ОБІГ ВЕКСЕЛІВ В УКРАЇНІ» ТА НАЦІОНАЛЬНЕ ВЕКСЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО (84.5 Kb)