Logo
АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ ВЕКСЕЛЬНОГО РИНКУ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
ua  |  en
Увійти / Реєстрація

Звернення Агентства

01.05.2016
Стратегія реформування вексельного ринку України (Інфографіка)
ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку" пропонує до обговорення "Стратегію реформування вексельного ринку України" (Інфографіка), яка розроблена Експертною Радою ABMD. За результатами обговорення з громадськістю, бізнесом, професійними об'єднаннями та експертною спільнотою дана ініціатива Агентства буде доведена до органів влади та регуляторів. Свої пропозиції та зауваження надсилайте на електронну пошту Агентства info@abmd.expert 
Стратегія реформування вексельного ринку України (Інфографіка) (1 Mb)

Пропозиції до Плану заходів уряду України на 2015-2020рр. (145.5 Kb)
Детальніше
01.01.2015
Оптимізація регулювання вексельного обігу в Україні

Створення єдиного центру прийняття рішень в процесі розвитку обігу векселів в питаннях законотворчості, адміністрування та регулювання вексельного обігу, методології застосування законів та підзаконних актів, секторального впровадження цивілізованого обігу векселів в Україні, питань економічної і фінансової безпеки країни  з метою поліпшення інвестиційного клімату та розвитку економіки в країні. Участь Агентства в Громадських Радах наглядових органів вексельного ринку.

Звернення направлено до: Національного банку України, Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінанасів України, Адміністрації Президента України, Державної служби фінансового моніторингу України, Державної регуляторної служби України.

Детальніше
01.01.2015
Впровадження фінансових банківських векселів
Запровадження фінансових банківських векселів забезпечить банкам залучення довгого та стабільного ресурсу, додаткового високоліквідного фінансового інструменту із вільним ринком обігу також  позитивно вплине  на економіку країни  через зниження фінансових ризиків та кредитних ставок. В рамках Програми  розвитку  фондового ринку України на 2015-2017 роки та відпрацювання  механізмів щодо  покращення системи розрахунків суб’єктів господарської діяльності та збереження довіри до банків Агентство  працює над одним із актуальніших  напрямків – фінансові векселі, у тому числі введення в обіг фінансових банківських векселів. 

Звернення направлено до:  Національного банку України, Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінанасів України, Адміністрації Президента України, Американської торгової палати, комерційних банків - СЕБ банк, ОТП Капітал, Правекс банк, Укрсоцбанк, Ощадбанк, Ексімбанк, Креді Агріколь банк, банківських асоціацій - НАБУ, УКБС
Детальніше
01.01.2015
Запровадження біржової торгівлі векселями

За відсутністю централізованого обліку та регулювання обігу векселів ліквідність, а здебільше і коректність заповнення векселів у відповідність до вимог чинних законодавчих та нормативних документів, що регулюють вексельний обіг в Україні залишаються не визначеними. Впровадження біржової торгівлі векселями надасть зобов’язання учасникам біржових вексельних торгів здійснювати експертизу векселів, що в першу чергу, виявить недоліки форм запропонованих векселів та впровадить реєстр векселів, які приймали участь в торгах та пройшли експертизу. Саме за результатами експертизи векселів коректним буде і знерухомлення векселів з урахуванням всіх обов’язкових реквізитів векселя та вексельними застереженнями. Таким чином буде започаткована електронна база векселів, що надасть можливість фінансовому ринку вивести з обігу фіктивні або з браком форми векселі.

Звернення направлено до: Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку та Української міжбанківської валютної біржі.

Детальніше
01.01.2015
Дерегуляція вексельного ринку України
Створення прозорого вексельного ринку через впровадження Єдиної державної інформаційної системи (далі - ЄДІС) видачі, обігу, погашення, протесту та стягнення за опротестованими векселями.

Звернення направлено до: Національного банку України, Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінанасів України, Адміністрації Президента України, Державної регуляторної служби України, Американської торгової палати
Детальніше
01.01.2015
Вексельне фінансування в аграрному секторі України
Вексель як інструмент комерційного кредиту і платіжний інструмент згідно діючого законодавства  легко долає сезонну специфіку сільського господарства (основні витрати – навесні, а отримання доходу – восени ) та здешевлює вартість позикових ресурсів для аграріїв. При цьому продумана алгоритм взаємодії з надійними партнерами мінімізує можливі фінансові ризики, а вексельне право надійно захищає права всіх учасників вексельного обігу.  

Звернення направлено до:Політичної партії Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП», Проекту USAID АгроІнвест (проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл)
Детальніше
01.01.2015
Вексель як електронний фінансовий інструмент
Щодо перспектив впровадження векселів як електронного фінансового інструменту, розробки законопроекту про обіг векселів в електронній формі, на кшталт Уніфікованому закону про переказні векселі та прості векселі, який буде регулювати перехід права власності на вексель та врегульовувати спірні питання у законний спосіб.

Звернення направлено до: Адміністрації Президента України
Детальніше