Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Правління

Рудненко Тетяна Борисівна

Рудненко Тетяна Борисівна

Голова Правління ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»

Голова Експертної Ради Агентства

PHD, Член Громадських рад при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (2016 – по цей час) та Державній регуляторній службі України (2016 – 2019), єкс - Радник НКЦБФР з питань вексельного обігу (2007-2014 рр.).

Автор практичного Посібника «Вам предложили вексель ...», методичного Посібника «Вексель у виконавчому провадженні», розробленого на запит Міністерства юстиції у рамках програми USAID, і більш 100 публікацій в ЗМІ і юридичних виданнях по вексельної тематиці. Розробник «Стратегії реформування вексельного ринку України» та експертного драфту законопроекту щодо приведення національного вексельного законодавства до норм Женевських вексельних конвенцій на запит Комітету ВР з фінансів та банківської діяльності. Багаторічний (більше 25 років) досвід роботи на керівних посадах на фінансовому ринку в сфері цінних паперів і вексельного обігу (банки, фінансові компанії, Асоціація українських банків), а також викладацької діяльності за спеціальностями «вексельний обіг» і «корпоративне управління».

Ініціатор створення Експертної Ради з вексельного обігу при АУБ, яку очолювала у 1998- 2006 рр., та спільної розробки АУБ з НБУ програми вдосконалення законодавства, що регулює діяльність банків на фондовому ринку (керувала розробкою частини проекту щодо вексельного обігу).

Співавтор процедури «відновлення прав на втрачені цінні папери на пред’явника та векселі» (глава УІІ ЦПКУ).  Діючий  експерт з питань вексельного права та вексельного обігу, автор програм семінарів та тренінгів. Основну увагу увесь час приділяє популяризації національного вексельного обігу, приведенню його до норм міжнародного вексельного права і найкращих світових практик для зниження фінансових ризиків на ринку, та вдосконалення законодавства, що регулює обіг векселів в Україні та оподаткування операцій з векселями, при активній співпраці з комітетами ВРУ, державними установами і професійними Асоціаціями. Має досвід експертного супроводження судового розгляду вексельних суперечок (декілька виграних справ) та унікальний в Україні досвід  щодо відновлення прав на втрачений вексель через викличне провадження з оскарженням в ЄСПЧ.

Тиховська Наталія Миколаївна

Тиховська Наталія Миколаївна

Заступник Голови Правління ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку»

Член Експертної Ради Агентства

Працює в ПАТ «Укрсоцбанк» UniCredit Group, спеціалізується на питаннях управління робочим капіталом, операціях торгового фінансування, зокрема вексельних та факторингових операціях, фінансового менеджменту підприємств. Професійний шлях - це робота у банківських та у комерційних установах за економічними та фінансовими напрямками діяльності

Має значний досвіт співпраці із міжнародними фінансовими установами та асоціаціями. За час професійного діяльності отримала значний досвід роботи з векселями у різних сферах та аспектах його обігу ( від виписки до погашення векселя, розрахункових транзакцій, банківських та торгових операцій з векселями). Практичний досвід з векселями - 1992 р. – до поточного часу. Член робочої групи з питань вексельного обігу ( АУБ, 2003- 2006рр). Багаторічний досвід в роботі з векселями надав глибоке розуміння особливостей вексельного обігу, його переваг та сильних сторін одночасно із розумінням недосконалості та пасивності розвитку вексельного ринку в Україні, а також бажання відродити вексельний обіг у належному правовому полі Україні з широким застосуванням в розрахунках, як високоліквідного та визнаного учасниками ринку фінансового інструменту. Має власні публікації, численні виступи у якості спікера на конференціях як в Україні, країнах СНД, так і закордоном, авторські програми семінарів та тренінгів за фаховою спеціалізацією.

Камаралі Олександр Федорович

Камаралі Олександр Федорович

Член Правління

Працює в АТ "ПУМБ", має 20-річний банківський досвід роботи в сфері корпоративного фінансування. Багаторічний практичний досвід роботи з векселями починаючи з 1998 року. Автор багатьох публікацій з питань цінних паперів, зокрема векселів.