Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Місія та бачення

Створена ініціативною групою українських експертів, що мають багаторічний досвід в галузі вексельного обігу, фондового ринку, фінансового моніторингу, банківської та законотворчої діяльності.

Діяльність Агентства будується на активній позиції її членів, направленої на відродження, розвиток та популяризацію вексельного обігу в Україні.

В складі Агентства створена Експертна Рада з фахівців експертів з вексельного права та вексельного обігу, яка призвана забезпечити високий рівень компетентності у діяльності Агентства.

Партнери Агентства українські та міжнародні установи, які приймають участь в економічних реформах, програмах підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, здійснюють свій вклад у розвиток вексельного обігу та інфраструктури вексельного ринку в Україні.

Агентство працює з Ініціативами, Програмами та Проектами щодо створення інфраструктури, вдосконалення законодавчих і нормативних актів, методологічних документів, створення цивілізованого вексельного обігу в Україні з належним регулятивним полем.

Наша місія: Сприяння розвитку економіки України шляхом активізації цивілізованого вексельного обігу і створення прозорого вексельного ринку.

Презентація ABMD (1016.59 Kb)

Організаційна структура Агентства (470.93 Kb)