Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Новини Партнерів

УКБС-НБУ: критерії ризикових фіноперацій потребують чіткості

Асоціація «Український Кредитно-Банківський Союз» запропонувала Нацбанку переглянути ознаки здiйснення банками ризикової дiяльностi з фiнмонiторингу та роз‘яснити нечiткі абстрактні норми. Це вдосконалить правову базу з виявлення схемних операцій та убезпечить банки від необґрунтованих заходів впливу. ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку" підтримало дану ініціативу.

ААУ святкує своє 10-річчя!

Днями одна з провідних професійних організацій відсвяткувала своє десятиріччя. «Друзі для друзів» — під таким гаслом у Музеї духовних скарбів України відбувся урочистий прийом на честь першого ювілею Асоціації адвокатів України.

Круглий стіл «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік»

23 грудня 2015 Американська торгівельна палата в Україні провела круглий стіл на тему «Реформування ринку капіталу в Україні. Плани НКЦПФР на 2016 рік» за участі представників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), Національного банку України (НБУ), Національного депозитарію України, компаній-членів Американської торговельної палати та професійних учасників фондового ринку.

Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?»

Розпочалась реєстрація на Круглий стіл «Кредитування АПК: нові можливості чи старі проблеми?», організований спільно Комітетом банківського права та Комітетом земельного та аграрного права Асоціації адвокатів України.
У рамках заходу планується обговорення актуальних питань кредитування агропромислового комплексу України під аграрні розписки, складські свідоцтва, заставу прав на землю, аналіз стану та перспектив залучення інвестиції в АПК України.

Круглий стіл «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?»

24 червня 2015 року у місті Києві відбувся круглий стіл на тему «Використання криптовалюти в Україні: нові можливості чи додаткові ризики?», організований спільно Комітетом банківського правата Комітетом податкового права Асоціації адвокатів України.

Засідання Комітету з питань банківських та фінансових послуг Американської торгової палати (АСС) «Вексельний ринок України. Потенціал, перспективи, шляхи розвитку»

В рамках засідання Комітету з питань банківських та фінансових послуг Американської торгової палати ABMD проводить обговорення перспектив розвитку вексельного ринку: побудови інфраструктури ринку, гармонізації та розвитку вексельного законодавства, питань захисту та гарантій учасникам вексельного ринку, навчальних програм, інтергації в процесі розвитку економіки України. На засідання запрошені представники Національної Ради реформ, регулятори вексельного ринку - НБУ, МФУ, МЮУ, МЕРТ, НКЦПФР, НКФП, ДФС, ФГВФО, партнерів ABMD, провідних учасників вексельного ринку.

Новий Голова АСС - Андрій Гундар

Сьогодні Американська торгівельна палата в Україні оголосила про призначення Андрія Гундера на посаду Президента організації. Він офіційно обійме посаду 15 квітня 2015 р.Будь ласка, вітайте Андрія Гундера - http://www.chamber.ua/newsroom/112861

Круглий стіл «Актуальні проблеми взаємовідносин клієнтів з банками. Підсумки 2014 року та прогнози на 2015 рік»

У рамках заходу авторитетні адвокати, що успішно практикують у сфері банківського права, поділяться досвідом вирішення найгостріших проблем, що виникли за останній рік у цій сфері, а також обговорять останні тенденції судової практики вищих судів та нададуть власні прогнози розвитку ринку банківських послуг у 2015 році.

Стратегічні пріоритети Американської Торгової Палати (АСС) в Україні на 2015 рік

У 2015 році Американська торгівельна палата в Україні (Палата) буде продовжувати виступати за розвиток ліпшого бізнес-середовища відповідно до найкращої міжнародної практики, що дозволить компаніям з будь-якої країни ефективно конкурувати за рівних умов та за принципом верховенства права. Сфери діяльності Палати будуть охоплювати наступні пріоритети:

  • Трансформація бізнес-середовища
  • Стимулювання інвестицій у сектори економіки й економічне зростання