Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Звернення Агентства

Коментар Голови Правління ABMD Тетяни Рудненко на відповідь НКЦПФР на Відкритий лист

Шановні колеги, спішу поділитися радісною звісткою: нарешті отримала офіційну реакцію на відкритий лист до влади стосовно пропозицій ABMD до стратегії розвитку фінансового сектору. Першою та поки що єдиною відповіддю на виконання доручення заступника Державного секретаря КМУ став лист НКЦПФР… аж на 6 аркушах!

Ми вдячні Комісії за виконану велику роботу з аналізу нашого листа. Але не можемо не розставити крапки над «і», щоб дійти до порозуміння по суті питань….

Відкритий лист ABMD

Національний банк України завершив розробку Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. За процедурою НБУ експертна ГО «Агентство з розвитку вексельного ринку» (далі – ABMD) направила пропозиції, які були розроблені у відповідності з візією НБУ щодо майбутнього фінансового сектору та направлені на розвиток прозорого та низько ризикового вексельного ринку для забезпечення доступу МСБ до фінансів та розвитку економіки України.

Пропозиції до проекту документу «Основні напрями Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року»

Отправлено до НБУ за електр. формами та Директору департаменту НБУ М.Відякіну

Стратегія реформування вексельного ринку України (Інфографіка)

ГО "Агентство з розвитку вексельного ринку" пропонує до обговорення "Стратегію реформування вексельного ринку України" (Інфографіка), яка розроблена Експертною Радою ABMD. За результатами обговорення з громадськістю, бізнесом, професійними об'єднаннями та експертною спільнотою дана ініціатива Агентства буде доведена до органів влади та регуляторів. Свої пропозиції та зауваження надсилайте на електронну пошту Агентства info@abmd.expert

Оптимізація регулювання вексельного обігу в Україні

Створення єдиного центру прийняття рішень в процесі розвитку обігу векселів в питаннях законотворчості, адміністрування та регулювання вексельного обігу, методології застосування законів та підзаконних актів, секторального впровадження цивілізованого обігу векселів в Україні, питань економічної і фінансової безпеки країни з метою поліпшення інвестиційного клімату та розвитку економіки в країні. Участь Агентства в Громадських Радах наглядових органів вексельного ринку.

Звернення направлено до: Національного банку України, Національної Комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінанасів України, Адміністрації Президента України, Державної служби фінансового моніторингу України, Державної регуляторної служби України.