Агентство з розвитку вексельного ринку
Громадська організація

Кар'єра

Агентство з розвитку вексельного ринку запрошує до співпраці студентів та аспірантів вищих навчальних закладів в Проектах Агентства. Ми відкриті до нових поглядів, обміну інформацією, написанню статей та розробок стратегічних та аналітичних досліджень в галузі вексельного обігу.

За умови співпраці наші члени Агентства можуть допомогти з

  • рецензіями на дипломні роботи з вексельної тематики
  • рекомендаційними листами щодо працевлаштування

стати

  • керівниками дипломних та дисертаційних робіт
  • опонентами на захисті наукових робіт
  • рекомендувати прийняття до членів Агентства на пільгових умовах

Ми маємо досвід, коли енергія і досвід поколінь синергічно створювали повштовх до переходу на нову сходинку еволюції науки та розвитку фінансового, а саме, вексельного ринку України.

Що таке Агентство? Агентство – команда людей, яка діє, як єдине ціле!

У нас працюють дуже різні люди: за характером, професіями, віком і багатьом іншим особливостям. Проте, всі вони пам’ятають головний для нас принцип взаєморозуміння в сім’ї. Для того, щоб зрозуміти цей принцип, варто згадати свою сім’ю та сім’ї знайомих. Родина – це відмінний приклад злагодженої команди, де її члени розуміють один одного, допомагають один одному, завжди готові підтримати у скрутну хвилину.

Навчання та професійний розвиток

У нашому Агентстві навчанню і професійному розвитку приділяється особливе місце. Виходячи з нашої глобальної мети, ми можемо дозволити собі тільки фахівців, а кращими не народжуються, кращими стають! Ми приділяємо значну увагу цьому аспекту. Вважаємо, що навіть найкращі співробітники мають постійно самовдосконалюватися.

У нас в Агентстві відпрацьована багатогранна система навчання і розвитку співробітників. Основна ідея: допомогти співробітникам вдосконалювати свої знання та навички. Адже, якщо людина сама не хоче професійно розвиватися, всі зусилля Агентства будуть малоефективними. Саме тому ми намагаємося зібрати команду фанатів своєї справи –людей, яким подобається їхня робота.

Ініціатива

Щоб чогось досягти, цього потрібно захотіти і почати діяти, тобто іншими словами проявити ініціативу. Тому самостійна ініціатива зробити корисне для Агентства вітається та всіляко заохочується.

Це стосується всіх: як молодих фахівців, що тільки почали кар’єру, так і вже досвідчених керівників – Правління Агентства, Голів Проектів та Комітетів, членів Експертної Ради. Кар’єру в нашій компанії зроблять лише ті люди, які будуть постійно проявляти ініціативу, діяти і досягати видатних результатів!

Інноваційність, гнучкість

Інновації – це те, що рухає нас вперед. Усі великі компанії сьогодні розробляють нові технології та інновації, щоб у майбутньому утримувати лідерство і, можливо, стати ще сильнішими.

У нашому Агентстві інноваціям відводиться особливе місце, ми намагаємося не просто слідувати новим технологіям і тенденціям на ринку, але і розробляємо власні, ведемо постійні експерименти та накопичуємо досвід.

За інновації відповідають керівники, але приймати участь в процесі повинні всі співробітники Агентства. Кожен може вже сьогодні поліпшити непомітну дрібницю в одному процесі і вже завтра отримувати від цього користь. Можливо, почати розробку нового проекту, який принесе прибуток через 5 років. Головне, щоб цей процес був безперервним і всеосяжним.

Повага, престиж, благополуччя – це результати роботи. Наша мета – це максимальне використання своїх сил і можливостей, заради досягнення найкращого результату.